Gigaspeed'e geçmenin tam zamanı. Uygun fiyatlı, kaliteli internet hizmetine erişin!

Gigaspeed olarak müşterilerimizin kaliteli internete ulaşmalarını istiyoruz. Müşterilerimizin mevcut altyapılarında, kaliteli interneti sağlamak hedefimiz. Altyapınıza en uygun fiber internet veya VDSL internete erişmek için bizimle iletişime geçin. Başvuru formu veya iletişim numaramıza kayıt bırakarak, sizi aramamızı sağlayabilirsiniz. Unutmadan belirtmek isteriz: mevcut aboneliğiniz varsa, Gigaspeed'e geçişler tamamen ücretsizdir.

Gigaspeed

Gigaspeed’i kullanmaya başlamak, kaliteli internete ulaşmak mı istiyorsunuz ? Sizi arayalım.

Uygun fiyatlı internet hizmetine sahip olmak, farklı bir internet sağlayıcısından geçmek, yeni abonelik gibi tüm konular için müşteri hizmetlerimiz sizi arayabilir. Başvuru formunu doldurup, sizi aramamızı sağlayabilirsiniz. En kısa zamanda sizi arayacağımıza emin olabilirsiniz.

Gigaspeed | Başvur

Gigaspeed'in uygun fiyat politikası ile sınırsız internet deneyimi.

Gigaspeed'in misyonu en uygun fiyatlı interneti, kaliteli bir şekilde kullanıcılarına sağlamak. Gigaspeed'in çıkış amacı tamamen kullanıcıları için kaliteli interneti sağlamaktır. Bizimle iletişime geçtiğinizde altyapı testleriniz yapılıp, uygunluk kontrolü sağlanır. Daha sonrasında sizin için en uygun fiber internet veya VDSL internet paketi seçilir. Bu aşamadan sonra hiçbir sınıra takılmadan internetinizi kullanabilirsiniz.

Gigaspeed internet deneyimi sadece fiber internet ve VDSL internet üzerindedir. Müşterilerimize hızlı ve kaliteli internet deneyimi yaşatmak istediğimizden dolayı sadece bu altyapılara hizmet vermekteyiz.

VDSL İnternet
Fiber İnternet
Engelsiz İnternet